Jak dołączyć do kropkowej przygody?

Poniżej 6 prostych kroków:)

1. Wyślij sms pod numer: 730 780 401
lub mail: dobreprzedszkole
ikropka@gmail.com

2. Zaprosimy Cię na spotkanie indywidualne lub drzwi otwarte

3. Podpisanie umowy

4. Udział Rodziców w warsztacie adaptacyjnym (czerwiec)

5. Zajęcia adaptacyjne dla Dziecka i Rodzica w Kropce (ostatni tydzień sierpnia)

6. Witamy w Kropce!

Jak dołączyć do kropkowej przygody?

Poniżej 6 prostych kroków:)

1. Wyślij sms pod numer: 730 780 401
lub mail: dobreprzedszkole
ikropka@gmail.com

2. Zaprosimy Cię na spotkanie indywidualne lub drzwi otwarte

3. Podpisanie umowy

4. Udział Rodziców w warsztacie adaptacyjnym (czerwiec)

6. Witamy w Kropce!

Adaptacja

Wiemy jak dużo zależy od właściwego podejścia do adaptacji. Uznajemy, że jest to proces, przez który bezpiecznie chcemy przeprowadzić zarówno Dzieci, jak i Rodziców. Jak zwykle stawiamy na dialog i współpracę, dlatego stworzyliśmy swój autorski program adaptacyjny. Proponujemy Rodzicom, aby wspólnie z dziećmi uczestniczyli w zajęciach adaptacyjnych, których celem będzie poznanie miejsca, osób w nim pracujących, zapoznanie się z rytuałami przedszkola. Udział w zajęciach pozwoli Dzieciom poczuć się pewniej, nawiązać relacje z innymi dziećmi i opiekunami tak, by mogły dołączyć  do miejsca, które jest im znane.

i organizujemy warsztaty, seminaria, a także konsultacje indywidualne.

jak i Rodziców. Jak zwykle stawiamy na dialog

i opiekunami tak, by mogły dołączyć  do miejsca,

które jest im znane.

Jesteśmy partnerami Rodziców w sztuce bycia z dziećmi także po godzinach. Prowadzimy i organizujemy warsztaty, seminaria, a także konsultacje indywidualne.

Cennik

Miesięczne czesne – 900 zł

Jednorazowa opłata wpisowa – 900 zł

Dzienny koszt wyżywienia (3 posiłki) – 14,50 zł

W Kropce wszystkie zajęcia dodatkowe, w tym język angielski, są w cenie.

Miesięczne czesne – 900 zł

Jednorazowa opłata wpisowa – 900 zł

Dzienny koszt wyżywienia (3 posiłki) – 14,50 zł

W Kropce wszystkie zajęcia dodatkowe, w tym język angielski, są w cenie.