Dlaczego Kropka

Od Kropki wszystko się zaczyna. Pierwszy

Od Kropki wszystko się zaczyna. Pierwszy ślad, pierwszy ruch kredki na kartce albo na chodniku, a z nich czasem powstają niezwykłe rzeczy. Kropka to też doskonałe zakończenie, kropka nad „i”, na końcu zdania, dwukropek a może też wielokropek, który pokazuje, że ciąg dalszy nastąpi… Tym właśnie jest dobre przedszkole – przygodą. I Kropka.

O nas

Przedszkole powstało z połączenia rodzinnych tradycji psychologicznych, siostrzanych więzi oraz pasji dwóch mam przedszkolaków. Kropka to przedszkole oparte na wiedzy.Wiemy jak uczą się małe Dzieci, wiemy czego potrzebują małe Dzieci. Za cel postawiłyśmy sobie, by edukacja, wszechstronny rozwój i przyjazna, bezpieczna więź, jaką tworzy Dziecko

z nauczycielem, mogły ze sobą współistnieć dla dobra Dziecka.

Chcąc realizować autorskie

założenia przedszkola stawiamy

na różnorodną, wykwalifikowaną

kadrę. Wybieramy ludzi, którzy

z pasją wykonują swoją pracę, przekazują Dzieciom wiedzę

w mądry i nowoczesny sposób,

są odważni w wychowaniu Dzieci

bez kar i nagród oraz dbaniu

Przedszkole powstało z połączenia rodzinnych tradycji psychologicznych, siostrzanych więzi oraz pasji dwóch mam przedszkolaków. Kropka to przedszkole oparte na wiedzy. Wiemy jak uczą się małe Dzieci, wiemy czego potrzebują małe Dzieci. Za cel postawiłyśmy sobie, by edukacja, wszechstronny rozwój i przyjazna, bezpieczna więź, jaką tworzy Dziecko z nauczycielem, mogły ze sobą współistnieć dla dobra Dziecka.

Chcąc realizować autorskie założenia przedszkola stawiamy na różnorodną, wykwalifikowaną kadrę. Wybieramy ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę, przekazują Dzieciom wiedzę w mądry i nowoczesny sposób, są odważni w wychowaniu Dzieci bez kar

i nagród oraz dbaniu o ich potrzeby. W skład zespołu wchodzą: nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, terapeuci pedagogiczni, nauczyciel rytmiki i muzyki, rehabilitant – wszyscy wspólnie tworzymy Kropkę.